Jdi na obsah Jdi na menu
 


Novinky

 

 

PROJÍŽĎKA 16.9.2012 SRAZ V 10,00 HOD. U BENZINY POD ŠPITÁLEM V RK

Rychnov - Skuhrov nad Bělou - Deštná - Šerlich (Masarykova chata) - Šerlišský mlýn - Dobruška - Domašín - Rychnov

72 km z RK

http://www.mapy.cz/s/4NBF

Zastávka v Šerliškém Mlýně na něco k zakousnutí. Dalším zastávkám se jistě taky nebudeme bránit :-)

Dejte vědět co nejdřív.

 

 

VYHLAŠUJI SOUTĚŽ O NEJLEPŠÍ FOTKU Z VÝLETU!

Dovolila jsem vybrat 4 asi nejpovedenější momentky s komentářem. Pokud máte mezi fotkami i jiného favorita tj. fotka, která vás třeba i komentářem pobavila, přidejte jí sem, nebo mi napište a dám ji tam za vás. JE ZDE MOŽNOST KOMENTÁŘŮ, KAM MŮŽETE NAPSAT Č. FOTKY, KTERÉ DÁVÁTE SVŮJ HLAS.Která fotka se bude nejvíc líbit, tak ,,týpek,, na fotce bude na příštím srazu odměněň malou drobností.

24.6.2012-orlicke-hory-101.jpg

FOTKA Č. 1   Ráďa

I Ráďa předjížděl......................,když to někomu chcíplo :-)

 Je to samozřejmě legrace. Jel jsi velmi dobře a statečně a nás jsi předjel několikrát.

 

24.6.2012-orlicke-hory-157.jpg

 

 

 FOTKA Č. 2   Skokan a Bobas

Bobasi, vysaď mě, ať taky něco vidim.

 

 

 

24.6.2012-orlicke-hory-171.jpg 

 

 

FOTKA Č. 3   Máťa a Bobas

 

M: Bobasi, koukej už jsem Tě dorostl :-) B: Ty seš vůl.

 

24.6.2012-orlicke-hory-181.jpg

 

 

 

 

FOTKA Č. 4   Máťa

 

Prej je mezi námi ňákej TYDÝT, nevíte, kdo to je?

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

ahoj všem

(Sigi, 8. 8. 2013 23:28)

Ještě existujete\?,,??? Nechcete přejít na skutečný scootergang??? a jezdit s námi??? tohle co tu je....no nevim...estranky...no...chlapi toš kurva pojdme k n ám....

mám 3 domeny stačí si vybrat a všechny vás dovedou do cíle

www.scootergang.cz www.125skutr.eu www.125skutrforum.cz

Projížďka

(Jedliňáci, 16. 7. 2012 11:11)

Zdravim všechny!
PŘIDÁM PÁR ŘÁDKŮ Z NAŠICH MALÝCH VÝPRAV.
Ve středu po poledni jsme s Martinem vyrazili na projížďku, opět kolem Pastvin, kde jak jsme zjistili, je už občerstvení v provozu. Po kávě , langoši a hranolkách jsme pokračovali tentokrát přes Kláštěrec, Kunvald, Rokytnice, Javornice, Hláska - kde jsme se stavili na návštěvě a pak následoval Rychnov, Sopotnice. Najeto přesně 100 km. Počasí nám přálo. Byl to super relax od pracovního procesu.
V sobotu odpolko jsme se vydali na opačnou stranu Vamberk, Rychnov, Deštná, Masarykova chata - tam strašně foukalo, Polsko :-) , ŠERLIŠSKÝ MLÝN - tam jsme se nečekaně setkali s Ráďou Kosem, dali jsme kávičku při venkovním posezení v krásném prostředí. Během chvilky začalo - promiňte mi ten výraz - chcát jako prase a po mírném opadnutí intenzity deště, jsme se vydali s Vespou dál. Ještě že jsme měli z minula pod sedlem schovanou osušku, pro případ koupání při některé z našich cest, tak jsme ji dali pod zadky a mohli pokračovat. Pak už nijak výrazně nepršelo. Po cestě jsme potkávali blázny na kolech. Zajímavé bylo, že jezdili jen z kopce. Pak jsme konstatovali, že jen machrujou, že se nechali vyvést busem nahoru a teď to jen sesvištěj z kopce a jsou za velký machry.
Taky jsme měli strach, jestli to ve dvou dáme na Masaryčku, ale náš stroj to s námi zvládl bez komlplikací .
Dále jsme pokračovali Solnice, Domašín, Častolovice, Sopotnice a to za super spotřebu do 3,5 l. Tentokrát to bylo přesně 110 km. Taky by to byl pěknej výlet pro víc strojů. Tak třeby někdy ..............

fotka č. 2 a 4

(Katka, 26. 6. 2012 13:37)

měla bych hlasovat asi jen pro 4, abych měla něco z té sladké odměny, když Máťa není na sladký. ale malý můžou dvakrát,dávám dva hlasy.

Re: fotka č. 2 a 4

(Jedliňáci, 26. 6. 2012 13:49)

Pokud to bude něco sladkého, tak na konzumaci má Máťa jiného adepta :-)

jak projet ORLICKÉ HORY bez kopců

(Jedliňáci, 25. 6. 2012 11:59)

Zdarec všem scootermaniakům!
Jak je? Nebolí Vás zadky? Co Bobas, zase jsi rozvibrovaný tak, že ......... však víš?! :-)
Myslím, že se to parádně vydařilo a všichni jsme si to užili. Už můžete přemýšlet nad dalším tahem. Mám pro Vás bojovej úkol! Na další výlet každý zkuste přibrat někoho s sebou! Aby nám měl kdo chodit pro pivo :-)
Myslím, že po takovém výkonu, co podala naše parta skútříků, ještě doma škytaj a syčej.
No i když po těch rovinkách z Pastvin do Petroviček s následným výhledem na prosklený kostelík v Neratově, kam se jistě v budoucnu, pod vedením zcestovaného a světa znalého pilota Yamahy - Bobase, jistě vydáme /při cestě z Finska/, se zase ty skútříky neměli po čem tolik zahřát.
Počasíčko, jako malovaný. Jednou teda MÁLEM ,,CHCALO,, - viz 67. foto Prausák a podruhé TO UŽ ,,CHCALO,, viz 173. foto Jedliňák - účastníci ,,zájezdu,, vědí :-)
Na Kašparovu chatu jistě jenom tak nezapomeneme a jsem si téměř jistá, že i pan vrchní si na nás uchová vzpomínku a to nejen proto, že naše partička skútrařů byla 1., která se k nim vyškrábala, nejenom proto, že byl námi velice pobaven, ale i proto, že dosud netušil, že každý boží den, má výhled na ještě ,,božejší,,Tatry!!! On si chudák myslel, že vidí jen Praděd :-) Ale hoši z našeho gangu, mu vše ukázali, vysvětlili a poučili. Čekala jsem, že by jim mohl učinit pracovní nabídku - horského průvodce, ale nic, žádná odezva. Asi k tomu měl nějaký důvod :-) Jinak náš Skokan, toho mnoho nanamluvil, ale prý alespoň zapracuje na znakové řeči. Koncert Elánů mu dal zabrat :-)
Děkujeme všem účastníkům za vzájemnou psychickou i fyzickou podporu navzájem. Propříklad, že silnější stroje, či drobnější jezdci, nechávali nás, poněkud větší účastníky a naše padinky v přední linii, a tím nám dali najevo silný pocit soudržnosti:-) I Ráďa předjížděl............... když to někomu chcíplo :-) :-) :-) Dělám si srandu. Ale fotka č. 95 mluví za vše!!!
Na chatu Rampuš to všem docela svištělo....................kromě nás. Ale znenadání se za námi objevil náš Scootermann s velkým S a dostal nás až na samý vrchol! Myslím tím vrchol toho debilního kopce:-)
Těším se na další výlet. Tentokrát by to chtělo nějakej pořádnek kopec :-)
Skůtrům zdar!
Iveta

Jak bylo v Týnci

(Jedliňáci, 11. 6. 2012 16:34)

Zdar,
víkendová vyjížďka byla super, počasí nás nezradilo, i když já jsem malinko doufala, že alespoň pár kapek by na nás mohlo spadnout, protože déšť mám ráda. Najezdili jsme cca 300 km. Týnec, Kolín, Kutná Hora, Sandberk, Kladruby, Týnec. Cestou jsme potkali jinej gang :-) Vlastně dva. S jedním jsme hodili řeč hned, když jsme tankovali v Borohrádku, druhej byl v Kladrubech, oba viz. foto. Když jsme dorazili na místo určení - marína, šli jsme na pivko a postupně si k nám přisedli všichni Ti, kdo tam byli a pěkně jsem zakalili. Byla neskutečná sranda. Pak ještě dorazil Alan, černošskej frajer z Panamy, žijící v Praze, pracující v Brně a pak jsme se řezali smíchy totálně všichni a bez přestávek. Hráli jsme hru NAJDI ČERNOCHA VE TMĚ :-) Zato nás úsměv přešel ve chvíli, kdy jsme s Martinem seděli v Kutné Hoře v hospůdce a pili jsme kávičku. Když jsme si usmysleli, že zaplatíme, došlo nám, že peněženky, zůstali na parkovišti ve Vespě. Po kapsách pár chechtáků, víc nic. Martin to mastil pro prachy do Vespy a já musela chtě nechtě dopít to hnusný ledový kafe, které si vždycky objednávám přestože mi většinou nikde nechutná, abychom nevypadali, že chceme zdrhnout bez placení. Taky nás pobavili Japonci, kteří zrovna vylezli z kutnohorských dolů, oblečeni v bílých kombinézách, s helmama na hlavách. Vypadalo to, jako když by měla vybochnout Fukušima :-)
Celý víkend byl super!